Kes on pildil?
Arne Ader

Hea linnutundmine algab meie koduõuelt ja just selles paigas võiksime erinevaid linde paremini tähele panna. Esimese 20-30 linnu tundma õppimine on kodu lähiümbruses täiesti võimalik. Sellel õppeprogrammil on talvine (november kuni märts) ja suvine (märts kuni juuli) variant. Neist esimene tutvustab lindude toidumaja külalisi ja teine õuel ja aias pesitsevaid linde. Programmiga seotult on võimalik korraldada enne ja pärast õppeprogrammi läbiviimist viktoriin, milles tuleb ära tunda 20 õue- ja aialindu.

Руководство для учителя:

Välkviktoriini vastus: vasakul siisike, paremal rohevint. Mõlemad on meie toidumajades tavalised külalised. Juhul kui loengule järgneb ka õuesõpe, siis peaks õpilastel olema võimalik kasutada binokleid (või pikksilma).

Целевая группа:

Lasteaed
1-3 klass I kooliaste
4-6 klass II kooliaste
7-9 kl III kooliaste
Gümnaasium
Täiskasvanud

Ключевые слова:

Продолжительность:

1,5 tundi

Время проведения:

Aastaringselt

Цена:

198€

Доп. информация:

Maksumus: 198€ (165€+km). Sõitmisel kaugemale kui 80km lisanduvad sõidukulud vastavalt hinnapakkumisele.

Место проведения:

Pimendatavas ruumis või vaiksel ööl ka õues (vajalik elektri kasutamise võimalus)

Место исполнения:

59.3690624, 27.4235392

Исполнитель программы:

Arne Ader / Loodusemees

Язык:

Eesti keel

Длинное описание:

Hea linnutundmine algab meie koduõuelt ja just selles paigas võiksime erinevaid linde paremini tähele panna. Esimese 20-30 linnu tundma õppimine on kodu lähiümbruses täiesti võimalik. Sellel õppeprogrammil on talvine (november kuni märts) ja suvine (märts kuni juuli) variant. Neist esimene tutvustab lindude toidumaja külalisi ja teine õuel ja aias pesitsevaid linde. Programmiga seotult on võimalik korraldada enne ja pärast õppeprogrammi läbiviimist viktoriin, milles tuleb ära tunda 20 õue- ja aialindu. Õppeprogrammi tellijad saavad enda käsutusse ette valmistatud pildirea, mille abil on viktoriini lihtne läbi viia. Õppetööd on võimalik korraldada ka kahes osas: esmalt tubane pildiprogramm ja järgnevalt tunnine linnuvaatlus õues. Kes on juuresoleval fotol? Vastuse leiad rubriigist "Juhis õpetajale".

 

Последнее обновление:

02.07.2020