unesco ühendkoolide kogumik

Unesco ühendkoolide võrgustikul on ilmavalgust näinud järjekordne põhjalik kokkuvõte meie võrgustiku tegevusest Eestis!

Kogumikust leiab võrgustiku tegevuste ja eesmärkide tutvustuse ning nii uute kui ka endiste koordinaatorite tervitused. Anname võimaluse noortele enda hääle ja mõtetega vastata küsimusele, mida koolid ja nende õpilased võrgustikuga liitumisest saavad. Koos koordinaatorite ja õpetajatega võetakse kokku võrgustiku koolide rõõmud ja mured, kajastatakse kolme aasta jooksul toimunud põnevaid rahvusvahelisi projekte, üritusi, reise, laagreid ja konkursse. Samuti leiab kogumikust kokkuvõtte Läänemere Projekti kodanikuteaduse programmidest, seatakse uusi suundi tulevikuks ning antakse ülevaade koostatud uutest õppematerjalidest.

Kogumik sobib lugemiseks õpetajatele ja haridustöötajatele, kes alles tunnevad huvi võrgustiku tegevuse ja väljundite vastu, aga ka juba liitunud koolidele, kes näevad kogumikus enda tehtud tööd kolme aasta lõikes.

Доп. информация:

Kogumiku koostasid Unesco ühendkoolide võrgustiku tegevuste koordinaatorid Tartu loodusmaja ja MTÜ Mondo.

Kogumik on valminud SA Keskkonnainvesteeringute Keskus rahastatava projekti „Kestliku arengu eesmärke toetavad UNESCO ühendkoolide võrgustiku ja Läänemere Projekti riiklikud ning rahvusvahelised tegevused 2020/2022” raames.

Язык:

Eesti keel

Целевая группа:

1-3 klass I kooliaste
4-6 klass II kooliaste
7-9 kl III kooliaste
Gümnaasium
Täiskasvanud

Автор материала:

Tartu loodusmaja, MTÜ Mondo

Формат:

Kogumik

Последнее обновление:

16.12.2021