Renoveeritud Eesti Loodusmuuseumi külastas avamisjärgse kuue kuu jooksul ligi 27 200 inimest, mis on kolm korda enam kui varasematel aastatel. „Mul on siiralt hea meel, et inimesed on uuenenud muuseumi nii hästi vastu võtnud. Töötame selle nimel, et kõik, kes on korra siin käinud, tahaksid ikka ja jälle tagasi tulla,” rääkis Eesti Loodusmuuseumi direktor Heidi Vilu. Veel viimaseid nädalaid saab muuseumis vaadata National Geographicu allveefotosid, 12. aprillil avab uksed näitus "Ohtlik loodus: müüdid ja tegelikkus".