tarbimisjuhend

Teie valikud muudavad palju. Kas soovite elada maksimaalselt, respekteerides samal ajal loodust? Sel juhul on Generation Awake mõeldud teile. Oluline on vaadata lahtiste silmadega oma tarbimisvalikuid ja nende mõju maakera loodusressurssidele. Kui olete osa Generation Awake'ist, olete teadlik sellest, et teie valikud ei muuda mitte üksnes teie maailma, vaid ka planeeti.

Kuidas? Kuna elu koosneb valikutest, muudavad igapäevased arukad ja keskkonnaga arvestavad otsused tohutul määral nii teie kui ka teie pere ja sõprade elu. Esmalt aitab see teil säästa raha ja parandab elustiili, peale selle toetab ka majandust. Peale selle muudavad intelligentsemad tarbijavalikud teie linna, riigi, Euroopa ja planeedi praeguste ja tulevaste põlvede jaoks tervemaks ning veelgi jätkusuutlikumaks.

Koos saame teha tööd ühiskonna nimel, kus oskame saada vähemast rohkem, äraviskamine on vaid mineviku jäänus, jäätmete tekkimine on viidud nullini ja kõikide esemetel on väärtus ning neid saab taaskasutada või uueks töödelda.

Lisainfo:

Generation Awake on Euroopa Komisjoni loodud kampaania, et rõhutada seda, mida igaüks meist saab igapäevases elus teha vee, energia ja muude loodusvarade säästmiseks ning jäätmete vähendamiseks.

Keel:

Eesti keel

Sihtgrupp:

4-6 klass II kooliaste
7-9 kl III kooliaste
Gümnaasium
Täiskasvanud

Otsekontakt:

Materjali autor:

Euroopa Komisjon (Generation Awake kampaania)

Formaat:

Trükis

Seotud failid:

Autor:
Euroopa Komisjon
Tarbimisjuhend.pdf(1001.84 KB)

Litsents:

lihtlitsents

Viimati uuendatud:

18.08.2020