Peipsi Koostöö Keskus
peipsi koostöö keskuse logo

1993. a. lõpus asutatud organisatsioonist on tänaseks saanud regionaalselt ja rahvusvaheliselt tegutsev organisatsioon. Projekte viime ellu nii erinevates peipsiäärsetes ja -lähedastes omavalitsustes kui ka teisel pool Peipsi järve, Venemaa territooriumil. Arengukoostöö raames toetame säästvat arengut ka naabruspoliitika riikides. Organisatsiooni kolm strateegilist arengusuunda on: 

  • Kogukonna arengu toetamine
  • Keskkonnateadlikkuse tõstmine
  • Piiriülene- ja arengukoostöö

Puiestee 71a, Tartu
Tartumaa 51009

õppeprogrammide infot saab küsida Ederi Ojasoolt 56636264

58.3845533, 26.714145

Pakume järgmisi programme läbiviimiseks nii juhendajaga kui ka iseseisvalt kasutamiseks (sulgudes märgitud programmide peamine sihtgrupp). Grupi suurus on kuni 24 õpilast, lasteaialaste grupi suurus kuni 16 last; suuremate gruppide puhul vajalik mitu juhendajat.

Programmide eesmärkideks on kinnistada koolitunnis õpitud teoreetilisi teadmisi praktiliste vaatluste abil, võrdleme, mõõdame, kogume infot ja kirjeldame, et kinnistuks erinevad loodusteaduslikud oskused.

Võtmesõnad: Peipsi, järv, kaldapääsukesed, järve kooslus, kalad, soo, raba, keskkond, vooluveekogud, selgrootud, uurimine, sootaimed, turbasammal, biogeensed pinnavormid

http://www.ctc.ee/projektid/pakutavad-programmid