Keskkonnaamet korraldab jäätmeekspositsiooni avamiseks konverentsi
Автор:
adminKeskkonnaamet korraldab jäätmeekspositsiooni avamiseks konverentsiPõlvamaa Keskkonnamaja suures saalis (Kalevi 1a, Räpina)23. aprill 2013 algusega kell 13.PÄEVAKAVA13.00 Avasõnad - Taimar Ala, Keskkonnaameti peadirektori asetäitja keskkonnakasutuse alal.13.05-13.45 Kuhu suundub Eesti jäätmemajandus aastal 2013? Peeter Eek, Keskkonnaministeeriumi jäätmeosakonna juhataja.13.45-14.00 Mis saab pandipakenditest, kas need jõuavad meieni tagasi? - Kerttu-Liina Urke, Eesti Pandipakend OÜ büroo- ja turundusjuht.14.00-14.20 energiapaus14.20-14.50 Mida leiab teadlane jäätmetes? Mait Kriipsalu, Eesti Maaülikooli metsandus- ja maaehitusinstituudi osakonna dotsent.14.50-15.00 Jäätmeklass: unistusest tegudeni. Rein Kalle, Keskkonnaameti keskkonnakasutuse juhtivspetsialist.15.00-15.05 Jäätmeklassi kasutamise tingimused ja edasine kasutamine - Mari Kala, Keskkonnaameti keskkonnahariduse spetsialist.15.05 Tutvumine jäätmeekspositsiooniga. Õppeklassis saab tervikliku ülevaate jäätmekäitluse põhiprotsessidest: jäätmete tekkest ja sortimisest, kogumisest ja veost, materjalikasutusest, biokäitlusest, põletamisest ja ladestamisest. Jäätmeklassi projekti rahastamist toetas Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond, tööd tegi OÜ Ten Twelve.NB! Registreerimine kuni 19. aprill 2013 aadressil mari.kala@keskkonnaamet.eeLisainfo: Mari Kala, Keskkonnaameti keskkonnahariduse spetsialist, tel. 799 0914, 5304 7565