Loodusõhtu "Seiku loomade elust ja kokkupuudetest inimestega" Türi Kultuurimajas
Автор:
adminKolmapäeval, 20. veebruaril algusega 18.00 toimub Türi kultuurimajas (Hariduse 1) loodusõhtu teemal „Seiku loomade elust ja kokkupuudetest inimesega“. Külas on Tiit Maran. Tiit Maran on kaitsnud doktorikraadi, uurides euroopa naaritsat, selle liigi väljasuremist ning selle põhjuseid. Praegu on ta Tallinna Loomaaia teadussekretär ning teadusliku liigikaitse labori juhataja, tegeledes muuhulgas ka euroopa naaritsa säilitamise ja loodusesse tagasi viimisega. Lisaks jõuab ta Tallinna Ülikoolis tudengeid õpetada, olles dotsent matemaatika ja loodusteaduste instituudis. Loodusõhtul kõneleb Tiit Maran sellest, keda me peame loomaks ja kuidas me neid tajume. Juttu tuleb haruldastest ja tavalistest liikidest ning nende tähtsusest. Muusikalise raami kujundab õhtule "Oma Lugu". Loodusõhtul osalemine on tasuta, loodusõhtuid toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus. NB! Palume osalemisest teada anda kuni 18. veebruarini: Piret.Eensoo@keskkonnaamet.ee või Keskkonnaameti Järvamaa kontori üldtelefonil 384 8688. 