Looduskool Vesipapp
Kui suur on rändrahn?

Looduskool Vesipapp on välja kasvanud MTÜ-st Lahemaa Ökoturism. Kui esimestel aastatel pakkusime oma programme ainult Lahemaal ja ökoturismi toodeti kõrval, siis tänaseks onkeskkonna hariduse pakkumine muutunud meie tegevuse eraldi seisvaks haruks, mis ei ole enam piiratud Lahemaa piirkonnaga. Pakume õpilastele avastamisrõõmu koos mõnusa looduses olemisega ja keskkonna teadlikkuse kasvuga. Õpetame märkama looduse ja kultuuri vahelisi seoseid ning tegema koostööd. Oleme alates 2015. aastast järjepidevalt saanud oma programmidele KIK rahastuse. Kui õpilased ei saa sõita Meie juurde loodusesse, tuleme ise kooli.Aastast 2013 kanname auga vastutustundliku ettevõtluse kvaliteedimärke. Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks on Eestis tegutsevatele ettevõtetele mõeldud kõige põhjalikum vastutustundlikkuse-alane (CSR) enesehindamise vahend. See märgis koondab ettevõtteid, kes väärtustavad järgnevat 4 valdkonda: looduskeskkond, sotsiaalne keskkond, töökeskkond ja turukeskkond.

Kütise
Harjumaa 45601

+372 53980543

59.609760594676, 25.90370701875

Juhendaja: Kauri Kivipõld – bakalaureuse kraad geoökoloogias bioloogia lisaerialaga (Tallinna Ülikool), magistrikraad maastiku hoolduse ja kaitse erialal (Eesti Maaülikool), läbinud Tartu Ülikooli Pedagoogikakursuse. Töötab alates 2006. aastast loodusgiidina ja Tallinna Loomaaia giidina. Õpilasprogramme on läbi viinud alates 2010. aastast, 

Kaasjuhendajad:

Meriliis Kotkas - bakalaureuse kraad maastiku kaitse ja hoolduse erialal, magistrikraad rakendusbioloogias (Eesti Maaülikool), Läbinud Tartu Ülikooli pedagoogikakursuse. Töötab ka matkajuhina. Õppeprogramme on läbi viinud alates 2017. aastast.

Aigi Bremse – bakalaureuse kraad Humanitaarinstituudist  sotsioloogias  ja magistrikraad Tallinna ülikoolist sotsioloogias. Alates 2019 Tallinna Ülikoolis magistriõppes ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja erialal. Momendil õpib magistriõppes õpetajaks. Alates 2016. aastast viib läbi keskkonnahariduslikke programme MTÜ Ökokratt raames, alates 2018. aastast ka Looduskool Vesipapp raames. Iga programmi läbiviimiseks on saanud juhendajalt väljaõppe.

Lea Kivipõld – toitumisalane kõrgharidus Tallinna Tehnikaülikoolist, teadusmagistri kraad sotsiaalvaldkonnas, 9 aastat õpetanud Lääne-Virumaa Rakenduskõrgkoolis sotsiaalaineid. Looduses käib kindlasti igal nädalavahetusel.