Tartu loodusmaja kutsub lapsi ja noori järgmisel nädalal avatud huviringide nädalale!

Autor:

Mari Kala

Ootame Tartu loodusmaja huvikooli loodushuvilisi lapsi ja noori, kellele meeldib rohelisuses toimetada, looma- ja taimeriiki avastama õppida ja loovalt meisterdada. Kogenud õpetajate käe all ja mõnusas rohelises õpikeskkonnas on võimalus tutvuda loodusteadusega väljaspool koolipinki, teha ägedaid praktilisi projekte ja õppida ka vabas õhus loodust vaatlema. Peale ringitundide saavad õpilased osaleda paljudel ühisüritustel, et tutvuda ka teiste ringide noortega. Toimuvad loomekonkursid, õpilastööde näitused, loodusteatrid, õpilaskonverentsid, ööakadeemiad, loomade ja looduse tundmise viktoriinid. Samuti korraldatakse traditsiooniliselt igal aastaajal õppelaager mõnes vahvas looduspaigas ja igakevadine ekskursioon Põhja-Eesti jugadele. Tartu loodusmaja huvikool kuulub ka ülemaailmsesse Rohelise kooli võrgustikku ja UNESCO ühendkoolide võrgustikku.

Uuel nädalal on võimalik osaleda Tartu loodusmaja kõigis huviringides tasuta ning proovida ise järgi, mida ühes või teises ringitunnis tehakse ja milline õpetaja rohkem sobib. Peale seda saab rahulikult mõelda ja otsustada, millise ringiga liituda. Proovida võib kasvõi kõiki huviringe!
Vaata uue õppeaasta huviringide kirjeldusi ja tunniplaani ning tule vahemikus 6.-10.09 enda valitud ringitundi lihtsalt kohale.

  • ringid eelkoolieale ja 1.-12. klassi õpilastele
  • 20 erinevat huviringi
  • 68 aastat õpetamiskogemust
  • üle 700 õpilase
  • eesti ja vene keeles
  • tehnoloogia- ja loodussuunad

Lisainfo Tartu loodusmaja kodulehel ja Facebooki ürituses.