Tartu loodusmaja huvikool alustab enda 67.tegevusaastat

Autor:

info@teec.ee
Tartu loodusmaja huviring talveaias uudistamas
Tartu loodusmaja

Tartu loodusmajas on huviringid erineval kujul tegutsenud juba 1953.a alates ja valmistutakse uueks huvikooliaastaks ka nüüd - meil on hea meel kuulutada, et registreerimine 2020/2021. õppeaasta huviringidesse on avatud! Sobivaid huviringe leidub nii koolieelikutele, algkooli, põhikooli ja keskkooli õpilastele, samuti inglise- ja venekeelsetele lastele.

Ootame enda huviringidesse loodushuvilisi lapsi ja noori, kellele meeldib rohelisuses toimetada, looma- ja taimeriiki avastama õppida ja loovalt meisterdada. Kogenud õpetajate käe all ja mõnusas rohelises õpikeskkonnas on võimalus tutvuda loodusteadusega väljaspool koolipinki, teha ägedaid praktilisi projekte ja õppida ka vabas õhus loodust vaatlema.

Peale ringitundide saavad õpilased osaleda paljudel ühisüritustel, et tutvuda ka teiste ringide noortega. Toimuvad loomekonkursid, õpilastööde näitused, loodusteatrid, õpilaskonverentsid, ööakadeemiad, loomade ja looduse tundmise viktoriinid. Samuti korraldatakse traditsiooniliselt igal aastaajal õppelaager mõnes vahvas looduspaigas ja igakevadine ekskursioon Põhja-Eesti jugadele. Tartu loodusmaja huvikool kuulub ka ülemaailmsesse Rohelise kooli võrgustikku ja UNESCO ühendkoolide võrgustikku.

Huvikooli avaaktus toimub 1.septembril kell 16:00 ja seal on võimalik tutvuda uuel õppeaastal loodusmajas toimuvate Rohelise kooli programmi tegevustega, huviringi õpetajate ja klassiruumidega.

 

REGISTREERU HUVIRINGIDESSE SIIN!