Loodusõhtu Otepääl: "Põhjapooluselt Teravmägede saarestikku" - Timo Palo

Autor:

admin
Neljapäeval, 14. märtsil algusega kell 18.00 on kõik huvilised oodatud Otepää gümnaasiumi aulasse kuulama Aasta Seikleja 2012, polaarränduri Timo Palo meenutusi eelmise aasta ajaloolisest ekspeditsioonist.Inspireerituna Nanseni ja Johanseni eepilisest retkest 1895. aastal, astusid enam kui sada aastat hiljem kaks polaarrändurist sõpra – Timo Palo ja Audun Tholfsen – põhjapooluselt Teravmägede suunas, et see teekond esmakordselt inimjõul ja ilma välise abita läbida. Kuidas see õnnestus ja milliseid seiklusi tuli meestel 72 päevasel teekonnal üle elada, sellest räägib ja näitab pilte Timo Palo, muusikalisi vahepalu esitavad Otepää muusikakooli õpilased.Loodusõhtu on tasuta. Korraldajad Keskkonnaamet, Otepää loodusselts ja Otepää kultuurikeskus, ürituse läbiviimist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.Lisainfo: Margit Turb, keskkonnaameti keskkonnahariduse spetsialist, tel 7669293, 5186747, margit.turb@keskkonnaamet.ee