Loodusõhtu "Jäätmetekke vähendamine" Viljandis

Autor:

admin
Kolmapäeval, 20. novembril, algusega kell 17.30 toimub Viljandi Maavalitsuse saal-õppeklassis (Vabaduse plats 6, II korrus) loodusõhtu jäätmetekke vähendamisest. Me kõik puutume iga päev kokku jäätmetega. Eestis tekib kodumajapidamises ühe elaniku kohta 300-400 kg olmejäätmeid aastas. 16.-24. november peetakse üle-euroopalist jäätmetekke vähendamise nädalat, eesmärgiga suurendada inimeste teadlikkust säästvast tarbimisest ja jäätmekäitlusest. Loodusõhtul kõnelevad Väätsa prügila keskkonna- ja projektijuht Eiki Hansar ja prügila juhatuse liige Kalev Aun. Loodusõhtu korraldamist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus. Osalemine on kõigile tasuta. Loodusõhtu pikkuseks on ca 2 tundi. Lisainfo ja osavõtusoovist teavitamine: Reet Vaiksalu, Keskkonnaameti keskkonnahariduse spetsialist, 5308 3344, Reet.Vaiksalu@keskkonnaamet.ee  Loodusõhtu