PROTO avastustehas
proto

PROTO avastustehas on esimene hariduslik virtuaalreaalsus keskus, mis pakub uudset ja unikaalset kogemust, mida mujal Euroopas ei näe!

2019. oktoobrist ootab sind interaktiivne ja sinu osalusel põhinev fantaasiamaailm. Avanevad sajanditetagused suured teadusavastused – unikaalsed prototüübid, millele puhub elu sisse moodsaim 21. sajandi virtuaalreaalsustehnoloogia. Haaravaid ja harivaid tegevusi leidub siin nii suurtele kui väikestele. PROTO ootab avastajaid ja seiklejaid kogu maailmast Põhja-Tallinnas mere ääres, vaid 500 meetri kaugusel kuulsast Lennusadamast.

Peetri 10
Tallinn 10415

+372 627 6660

59.451542861739, 24.7302925017

Virtuaalreaalsuse prillidega saad vahetu meelelise kogemuse fantaasiamaailmast. Liigud ringi tehisreaalsuses, näed 360 kraadi enda ümber ja otsustad ise, mida järgmisena teha. VR-kogemus algab väikese juhendamisega ja on jõukohane igaühele.

Käed-külge eksponaatidel saad ise ja vahetult tehnikaimesid avastada. Nii mõistad füüsikalisi nähtusi hoopis uue nurga alt, mänguliselt ja põnevalt.

Uued põnevad ruumid elavateks sündmusteks! Milline ka poleks sinu sündmuse formaat – Noblessneri valukojast leiad selleks suure tõenäosusega sobiva paiga. Siin on kõikjal kordumatu atmosfäär – alates kahest konverentsiruumist kuni 650-ruutmeetrise Nobeli saalini. Ka unikaalsete esemetega ekspositsioonisaal on erinevate sündmuste korraldamiseks värske mõte. Küsi julgelt!

Lasteala – siin ootavad sinu mudilast ehitamise ala, õhukahurid, kõverpeeglid ja muud väikesed nutikad arendavad tegevused.

Ligipääsuteed ja põhilised tugiteenused erivajadustega inimestele. PROTO avastustehases ei pea keegi avastusrõõmudest kõrvale jääma.