MTÜ Alustame Algusest
mesindusalased koolitused

MTÜ Alustame Algusest eesmärgiks on luua koolituskeskus nii täiskasvanutele kui lastele, kes otsivad oma elus uusi väljakutseid, on valmis loovalt tegutsema ning on alati avatud elukestvale õppele.

 

Meie põhilised tegevused on seotud looduse, keskkonna ja maaeluga, sest oleme pühendunud eelkõige mesindualaste koolituste korraldamisele. Selles valdkonnas kasutame õpinguvormideks erinevaid võtteid ja meetodeid: kursused, õpiringid, vaatlusreisid jne. Ootame mesinduse salapärase maailmaga tutvuma nii lasteaialapsi, kooliõpilasi kui igas vanuses täiskasvanuid.

Tuule 1, Jüri alevik
Harjumaa 75301

+372 5029006

59.3445204, 24.9077874

Meil on välja  töötatud mitmes valikus õppekavasid  ja nendega saab tutvuda meie kodulehel, vajutades siia.

Näiteks õppekavad teemadel: Kuidas elab mesilane? (koolidele/lasteaedadele); Eripalgeline mesi (meetarbijale); Kuidas toota kvaliteetset mett (mesinikule); Koduaed ja mesindus (harrastajale); Mesindussaadused tervise edendajana (kõigile huvilistele), Esimesed sammud koos mesilastega  (mesindushuvilistele); õpiringi kava - 5 olulist päeva mesilas (mesinikele)

Korraldame tegevusi üle-Eesti, koostöös toredate mesinikega.

Kui tekkis huvi, siis tuleb meiega julgelt ühendust võtta. Oleme oma tegevustes väga paindlikud ja koostöös leiame kindlasti parima lahenduse teie soovidele.