17.-18. augustini korraldab Eesti Keskkonnahariduse Ühing Väätsa põhikoolis oma esimese suurema ürituse – Suveakadeemia.

Suveakadeemia eesmärk on Eesti keskkonnaharijad kokku tuua ning seeläbi võrgustikku arendada. Esimesel päeval arutleme koolitaja käe all, milline on meie hetkeseis ja võimalused. Samuti selgitame välja koolitusvajadused, mille põhjal ülejäänud aasta jooksul toimuvaid koolituspäevi korraldada. Õhtul pakume võimalust meelt teritada Urmas Abeli korraldatud loodusviktoriiniga. Teisel päeval jagame õpitubades oma kogemusi. Kes huvi avaldab, saab läbi viia ühe õpitoa, kus räägib oma muljetest või õpetab midagi praktilist. Eriti on oodatud uuenduslikku õppevara ja ka digitaalseid lahendusi tutvustavad tegevused. Täpse kava avalikustame juuli alguses, kui osalejad selguvad.

Suveakadeemia toimub Väätsa põhikoolis (http://vaatsapk.ee/). Ööbida saab koolis või külalistemajas kohtade arv piiratud). Toitlustus on korraldajate poolt. Transport tuleb ise leida, kuid aitame vahendada autojagamise võimalusi.

Osalustasu 20 eurot sisaldab programmi, põrandamajutust koolimajas ja toitlustust. Lisatasu (20 eurot) eest saab broneerida ööbimiskoha külalistemajas. Tasuda saab nii pangaülekande kui ka arvega. Koht suveakadeemias on kindlustatud pärast osalustasu maksmist.

Registreerumine on avatud 1. augustini või kohtade täitumiseni siin: https://goo.gl/forms/556WkFTPpJZ0mHkI3.