placeholder
Sihtgrupp: 1-3 klass I kooliaste, 4-6 klass II kooliaste, 7-9 kl III kooliaste
Lühikirjeldus: Pool Eestimaast on kaetud metsaga. Millest aga mets alguse saab? Programmi eesmärgiks on õppida tundma majandusmetsade eluringi ja metsatööde aastaringi ning võrdleme majandusmetsi kaitsemetsadega. Uurime ja mõõdame puid ning lahendame lihtsamaid ülesandeid.
Maakond: Järvamaa
placeholder
Sihtgrupp: Lasteaed, 1-3 klass I kooliaste, 4-6 klass II kooliaste, 7-9 kl III kooliaste, Gümnaasium
Lühikirjeldus: Lähme matkale!!! Kuidas, kuhu, millal? Programmi käigus räägime ning mängime läbi, kuidas matka planeerida ning millega peab matkal alati arvestama.
Maakond: Järvamaa
placeholder
Sihtgrupp: 7-9 kl III kooliaste, Gümnaasium
Lühikirjeldus: Üle poole Eesti maismaast on kaetud metsaga. Milleks mets on vajalik? Millest saab alguse mets?
Maakond: Järvamaa
placeholder
Sihtgrupp: 7-9 kl III kooliaste, Gümnaasium
Lühikirjeldus: Vaatleme raba erinevatel aastaaegadel, selle  taimestikku, lindude ja loomade käitumist ning läbime kohti, kuhu räätsadeta ei pääse.
Maakond: Järvamaa
placeholder
Sihtgrupp: 4-6 klass II kooliaste, 7-9 kl III kooliaste, Gümnaasium
Lühikirjeldus: Kivi on sümbol, nii ürgse kui muutuva sümbol, üheaegselt nii jäise külmuse kui ka vulkaanide hõõguva lõõma võrdkuju. Teda esineb kõikjal ja ta on alati omanäoline, isegi hallina ei ole ta kunagi igav. Kivi võib kütkestada meid nii oma ilu kui ka salapärasusega, sest temasse on loodus raiunud oma salakirjad. Kuigi kivi kehastab tummust, on ta siiski ainuke ürik, mis jutustab inimkonna ajaloole eelnenud iidsetest sündmustest. (Herbert Viiding).
Maakond: Järvamaa