placeholder
Sihtgrupp: 7-9 kl III kooliaste, Gümnaasium
Lühikirjeldus: Tilleoru maastikukaitseala on üks vanemaid kaitsealasid nii Eestis kui Põlvamaal, kuid kas Sa tead, mis on üldse kaitsealad ning miks ja kellele neid tarvis on?  Saamaks vastuseid kutsume Sind seikluslikule rännakule ürgorumaastikul.
Maakond: Põlvamaa
placeholder
Sihtgrupp: Lasteaed, 1-3 klass I kooliaste, 4-6 klass II kooliaste, 7-9 kl III kooliaste, Gümnaasium
Lühikirjeldus: Tule ja tutvu omal käel loodusega, kaasas vaid sõbrad ja seljakott!
Maakond: Põlvamaa
placeholder
Sihtgrupp: Lasteaed, 1-3 klass I kooliaste, 4-6 klass II kooliaste
Lühikirjeldus:
Detsember ehk jõulukuu on aeg, mil loodus puhkab, kuid inimestel on hinges vaikne jõuluootus.. Et seda ootusaega lühendada ja põnevalt sisustada, kutsume teid tegusale talvepäevale, kus arutleme ja vaatleme, mis toimub talvises metsas ja meenutame, kuidas tähistasid jõule meie esivanemad ja milliseid töid-toimetusi tehti talvisel ajal.
Programm toimub vahemikus 26.11-20.12.
Maakond: Põlvamaa
placeholder
Sihtgrupp: 4-6 klass II kooliaste, 7-9 kl III kooliaste, Gümnaasium
Lühikirjeldus: Mis juhtub kui peaksime metsas eksima? Kuidas käepäraste vahenditega hakkama saada ning millele tuleks juba enne metsa minekut mõelda? Miks inimesed aastakümneid tagasi metsa põgenesid ja sinna elama asusid?
Maakond: Põlvamaa
placeholder
Sihtgrupp: 1-3 klass I kooliaste, 4-6 klass II kooliaste, 7-9 kl III kooliaste, Gümnaasium
Lühikirjeldus: Meil kõigil on metsaga oma kogemus. Mõne jaoks on see koht matkamiseks, seenelkäiguks, sportimiseks või hoopis elamiseks. Kuid kui palju me pöörame tähelepanu igale eraldiseisvale  puule, mis metsas kasvab?
Maakond: Põlvamaa