Trükise esikaas, millel on joonistatud värvulised.
Eesti Ornitoloogiaühing
Sihtgrupp: 4-6 klass II kooliaste, 7-9 kl III kooliaste, Gümnaasium, Täiskasvanud
Lühikirjeldus:

Juhend, kuidas alustada lindude vaatlemisega.

Maakond: Tartumaa
Jäätmehariduse juhend
Sihtgrupp: 1-3 klass I kooliaste, 4-6 klass II kooliaste, 7-9 kl III kooliaste
Lühikirjeldus:

Jäätmehariduse juhend on abiks kooliõpetajatele, kes soovivad neid teemasid oma õpilastele tutvustada. Juhend sisaldab interaktiivseid tegevusi, mille eesmärk on toetada õpilasi jäätmetega seotud probleemide lahendamisel. Enamik tegevusi sobivad algklasside õpilastele alates seitsmendast eluaastast ning mõned tegevused ka vanematele (11+) õpilastele.

placeholder
Sihtgrupp: Gümnaasium
Lühikirjeldus:

Puhta vee teemapargis asuvas NutiAkadeemias saab õppida kasutama tänapäevaseid nutiseadmeid õppetöös.

NutiAkadeemia asutanud MTÜ Ökokrati kooli eesmärgiks edendada nutiseadmete kasutamist õppetöös nii õpetajate kui õpilaste seas. “Täna puudub õpetajatel oskus, julgus ja kogemus nutiseadmeid koolitöös kasutada ning noori selles osas juhendada,” sõnas Adler. “Tahame, et õpetajad saaksid läbi praktilise õppe kogemuse, kuidas nutiseadmete abil õppetööd elavdada - olgu selleks siis loodushariduse, keeleõppe või matemaatika tunnid.“

Maakond: Harjumaa
keskkonnainfo
Sihtgrupp: Täiskasvanud
Lühikirjeldus:

Juhise eesmärk on anda ametnikele tuge igapäevases töös keskkonnateabe kogumisel ja avalikustamisel ning keskkonnaga seotud otsuste tegemisel, nagu näiteks planeeringute menetlemine ja keskkonnalubade andmine.

placeholder
Sihtgrupp: 7-9 kl III kooliaste, Gümnaasium
Lühikirjeldus:

Tänapäeval on raske elu ilma mobiiltelefonideta ette kujutada. Mobiiltelefoniomanikke on maailmas rohkem kui neid, kel ligipääs tualetile. Sellisel ülemaailmsel jagatud sidemel on nii häid kui taunimisväärseid mõjusid, ühendades maailma noori, kelle elud on aga äärmiselt erinevad. Tehnoloogia koolitusmaterjal tegeleb paljude ülemaailmsete sõltuvusseoste ja teemadega, mis mobiiltelefonidega kaasnevad. Sinu mobiiltelefon on valmistatud erinevatest materjalidest: kuld Lõuna-Aafrika Vabariigist või Venemaalt, vask Tšiilist, nikkel võib-olla Kanadast, tantaal või koltan Kongo Demokraatlikust Vabariigist (Kongo DV).

Keskus: MTÜ Mondo
Maakond: Harjumaa